İnternetteki en geniş kapsamlı Türkçe-Almanca sözlüğe hoşgeldiniz. | Herzlich Willkommen zum größten Wörterbuch für Türkisch-Deutsch. İnternetteki en geniş kapsamlı Türkçe-Almanca sözlüğe hoşgeldiniz. | Herzlich Willkommen zum größten Wörterbuch für Türkisch-Deutsch.


Anfragen heute: 6400

Werbung Werbung

Orijinal CafeUni'den Merhaba! Orijinal CafeUni'den Merhaba!

Sevgili CafeUni Dostları, 

çoğunuzun bildiği gibi sözlüğümüz mart ayı başında eski admini tarafından ele geçirilerek, cafeuni,org adlı taklit sayfadan kullanıma sunulmaya başlandı. Google, mahkeme kararı olmadığı için bu taklit sayfayı indeksinden silmeyi redediyor. Taklit sitenin silinmesini sağlayacak hukuki süreç uzun sürebileceği için, herkesi orijinal CafeUni'ye destek vermeye çağırıyorum. Tıklama sayımız arttıkça, bu kopya sitenin Google'daki anormal pozisyonu da kaybolacaktır. 

Sizleri, taklit siteyi kesinlikle kullanmamaya, CafeUni.DE ve CafeUni.COM adreslerinde hizmet veren orijinal CafeUni'ye destek vermeye çağırıyorum.  

CafeUni'nin size ulaşmasını sağlayan yazılımı büyük bir zaman baskısı altında tamamlamak zorunda kaldığımız için, kodlamada ortaya çıkan bazı küçük hatalar gözümüzden kaçmıştı. Bunları en kısa zamanda telafi edip, bize daha önce ulaştırdığınız/sizin tarafınızdan oluşturulan onbinlerce yeni kaydı sözlüğün veri tabanına ekleyeceğiz. 

Yürekten selamlarımızla,

CafeUni Ekibi adına
M. Mustafa Şahin 

Werbung Werbung

Werbung Werbung

Eure Meinung ist uns wichtig! Eure Meinung ist uns wichtig!

Wie wahrscheinlich ist es, dass du CafeUni deinen Freunden und Bekannten weiterempfehlen würdest?

1 = Nein, ich würde CafeUni nicht weiterempfehlen
5 = Ja, ich würde CafeUni unbedingt weiterempfehlen
% Stimmen
85% 94
a. 5
6% 7
b. 4
4% 4
c. 3
0% 0
d. 2
5% 5
e. 1

Gesamtstimmen: 110